top of page

AKNÉ

Biostimul začal tento muž používat na doporučení lékaře.
Aplikace Biostimulu byla prováděna 2krát denně po dobu 10–15 minut na postižená místa v kontinuálním režimu. Kontinuální režim je vhodné volit na začátku terapie při léčbě dlouhodobých obtíží.

 

POPÁLENINA

Aplikace Biostimulu byla prováděna 1krát denně po dobu 20 minut na postiženou oblast a okolí. Doplněno aplikací BioFluidu.

EKZÉM

Žena začala s léčbou pomocí Biostimulu na doporučení lékaře. Aplikace byly prováděny 2–3krát týdně po dobu 15–20 minut na postižená místa. Na začátku terapie byl zvolen kontinuální režim.

DIABETICKÁ NOHA

Na začátku terapie aplikován Biostimul 2–3krát denně 10 minut lokálně na oblast defektu v kontinuálním režimu. Po dvou týdnech aplikace v pulzním režimu 3krát denně.

DIABETICKÁ NOHA II

Biostimul byl aplikován jednou denně po dobu 30 minut na oblast defektu a jeho okolí v kontinuálním režimu. Dále byly prováděny aplikace na akupunkturní oblasti pro posílení imunity (solar plexus, střed hrudní kosti). Po měsíci aplikace byl použit režim pulzní, aplikace byly prováděny dále jednou denně 30 minut.

DIABETICKÁ NOHA III

Aplikováno Biostimulem BS 302, BS 501 a BS 102 Color Therapy. Aplikace Biostimulu byla prováděna 2krát denně 30 minut na postiženou oblast a zároveň na akupunkturní oblasti (imunita, cukrovka). 

DIABETICKÁ NOHA IV

Biostimul BS 302 byl aplikován 1krát denně 40 minut na postiženou oblast a dále na akupunkturní oblasti (imunita, cukrovka). 

DEFEKT PO AMPUTACI II

Biostimul byl aplikován 2krát denně po dobu 10 minut na oblast defektu, dále byla prováděna aplikace na akupunkturní oblasti pro diabetes a imunitu.

DEFEKT PO AMPUTACI

Biostimul byl aplikován 2krát denně po dobu 10 minut na oblast defektu a jeho okolí v kontinuálním režimu.

DEFEKT PO AMPUTACI III

Biostimul BS 302 byl aplikován 2krát denně po dobu 40 minut na oblasti defektů a jejich okolí v kontinuálním režimu.

DEFEKT NA NÁRTU

Z počátku aplikace Biostimulu prováděna v kontinuálním režimu 2krát denně 10–30 minut při převazech. Dále byly prováděny aplikace na akupunkturní oblasti pro zlepšení stavu cukrovky (9, 10, 16, 7a, 7b) a vysokého tlaku (pravé podpaží v úrovni bradavek, 10, 16). Po měsíci přechod na pulzní režim, aplikace Biostimulu 2krát denně 20 minut. Občasná hyperbarie a krytí Nugelem.

ATOPICKÝ EKZÉM

Aplikace Biostimulu byly prováděny 1–2krát denně po dobu 10 minut na postižená místa, v případě rozsáhlejších míst bylo aplikováno postupně 10 minut na danou oblast. Byl zvolen kontinuální režim. 

Please reload

Případové studie

bottom of page